آلگری: یوونتوس بازی خوبی را برای باختن انتخاب کرد، بازی با اتلتیکو انرژی مان را گرفته بود

به گزارش وبلاگ سیاست، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس باخت تیمش در خانه یوونتوس را زنگ خطری به موقع برای شاگردانش دانست.

آلگری: یوونتوس بازی خوبی را برای باختن انتخاب کرد، بازی با اتلتیکو انرژی مان را گرفته بود

به گزارش وبلاگ سیاست، ماسیمیلیانو آلگری پس از باخت 2 بر صفر امروز (یکشنبه) یوونتوس در خانه جنوا در هفته بیست و هشتم سری A که به شکست ناپذیری بانوی پیر در این فصل از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا انتها داد، به شبکه های اسکای اسپورت ایتالیا و DAZN گفت: من انتظار یوونتوس متفاوتی را داشتم. ما عملکرد خوبی ارائه نکردیم. اشتباهاتی داشتیم و بعد از آن هم که جنوا یک گل مفت زد. این باخت مان شباهت زیادی به شکست مان مقابل آتالانتا در جام حذفی داشت. بازی خوبی را برای باختن انتخاب کردیم، چون درست قبل از وقفه لیگ برای بازی های ملی رخ داد. پس ما دو هفته وقت داریم که استراحت و تجدیدقوا کنیم.

آلگری اضافه کرد: بازی هفته گذشته مقابل اتلتیکومادرید، انرژی بازیکنان ما را تحلیل برده بود. ما در نیمه اول مرتکب اشتباهاتی شدیم، اما بعد از آغاز نیمه دوم وضعیت مان بهتر شد. در مقطعی از بازی به نظر می رسید که ما بر اوضاع کنترل داریم، اما در همان زمان گل دوم را خوردیم و روند بازی تغییر کرد. شما نمی توانید در تمام بازی ها با بالاترین کیفیت تان ظاهر شوید. من فکر می کنم که این باخت در کنار همه نکات منفی که داشت، برای ما خوب بود و می تواند یک زنگ خطر باشد. ما فکر می کردیم که از همین حالا برنده اسکودتو هستیم، اما دیدیم که این گونه نیست. هنوز پنج برد دیگر نیاز داریم و امیدواریم که ناپولی هم در این مدت امتیازاتی از دست بدهد. بردن همه بازی ها غیرممکن است و من از روز اول این را گفته بودم، پس دلیلی ندارد که این باخت را یک درام بدانیم. ما تا الان 28 بازی در لیگ انجام داده ایم که در این بین 24 بازی را برده ایم و سه مساوی هم داشته ایم و یکی دیگر را باخته ایم. پس وضعیت مان آنقدرها هم بد نیست.

گل اول بازی توسط استفانو استورارو به ثمر رسید، بازیکنی که در ماه ژوئن یوونتوس را به صورت قرضی با بند اجباری برای خرید قطعی توسط جنوا ترک کرد.

آلگری در این خصوص هم گفت: من برای استفانو خیلی خوشحالم، چون اگر قرار بود کسی به ما گل بزند، ترجیح می دادم که آن بازیکن استورارو باشد. او پسری دوست داشتنی است و خیلی زحمت کشید. استورارو در مدتی که در یوونتوس بود تحت فشار قرار داشت، چون نزدیک به یک سال عملاً نتوانست بازی کند. پس این گل و پیروزی حقش بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آلگری: یوونتوس بازی خوبی را برای باختن انتخاب کرد، بازی با اتلتیکو انرژی مان را گرفته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: یوونتوس بازی خوبی را برای باختن انتخاب کرد، بازی با اتلتیکو انرژی مان را گرفته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید