احتمال جدایی چند بازیکن گران قیمت استقلال

به گزارش وبلاگ سیاست، فصل قبل و زمانی که استقلالی ها قصد داشتند برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا به قطر سفر نمایند، احمد سعادتمند مدیرعامل وقت باشگاه قرارداد های نجومی با تعدادی از بازیکنان این تیم منعقد کرد که این موضوع حرف و حدیث های زیادی را به همراه داشت.

احتمال جدایی چند بازیکن گران قیمت استقلال

با نزدیک شدن به تعطیلات نیم فصل، بازیکنان استقلال تنها 10 درصد از قرارداد های خود را دریافت نموده اند، در واقع با توجه به مبلغ قرارداد بالای بازیکنان استقلال باشگاه توان پرداخت بیشتر از این مبلغ را ندارد و این موضوع به مسئله ای عظیم در اردوگاه آبی ها تبدیل شده است.

باشگاه استقلال برای حل این مشکل تصمیم عجیبی گرفته است، جایی که پیگیری ها نشان می دهد مدیران باشگاه تصمیم دارند برای کاهش هزینه ها رضایتنامه 2 یا 3 بازیکنی که با این باشگاه قرارداد نجومی داشتند را صادر نمایند. در این بین گفته می گردد، چون فرشید باقری قرارداد بسیا بالایی با استقلال دارد، یکی از بازیکنانی است که جدایی اش از جمع آبی پوشان قطعی شده و ممکن است یک یا دو بازیکن دیگر هم که شرایط مشابه با باقری دارند در نیم فصل به تیم دیگری منتقل شوند.

البته در این بین قرار است محمود فکری در خصوص بازیکنانی که قرار است در نیم فصل دوم از استقلال جدا شوند تصمیم گیری کند و همه چیز با نظر او خواهد بود.

طرفداری

منبع: فرارو

به "احتمال جدایی چند بازیکن گران قیمت استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال جدایی چند بازیکن گران قیمت استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید