احداث اولین راستا اختصاصی دوچرخه سواری 14 کیلومتری شهر تهران

به گزارش وبلاگ سیاست، شهردار منطقه 2 تهران گفت: با احداث دو پل دوچرخه، باغ راه 18 هکتاری فدک، بوستان 13 هکتاری و بوستان پردیسان منطقه 2 به هم متصل می شوند و مسیری به طول 14 کیلومتر برای دوچرخه سواری شهروندان ایجاد می گردد.

احداث اولین راستا اختصاصی دوچرخه سواری 14 کیلومتری شهر تهران

به گزارش ایسنا، رسول کشت پور با اعلام این خبر گفت: یکی از راه های گسترش و رشد دوچرخه سواری در بین شهروندان، احداث و توسعه مسیرهای ویژه دوچرخه سواری است. از این رو احداث اولین پل های دوچرخه تهران به عنوان پروژه ای با هدف حفظ محیط زیست، کاهش آلودگی و ترافیک، تسهیل تردد با دوچرخه در مکان های تفریحی و بوستان ها با برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان محیط زیست و شهرسازی در دستور کار قرار داده شد.

  • مجله دوچرخه سواری

شهردار منطقه 2 تهران با بیان اینکه فراخوان مسابقه طراحی اولین پل های دوچرخه تهران به زودی منتشر خواهد شد، اظهارکرد: معماران، طراحان و متخصصان این حوزه می توانند با شرکت در این مسابقه ایده های خلاقانه و مبتکرانه خود را که با شاخص های اعلامی این منطقه مطابقت داشته باشد در طراحی این پل ها به کار گیرند. این پل ها قرار است روی اتوبان های شیخ فضل الله پایین تر از میدان صنعت و اتوبان همت حد فاصل شیخ فضل الله و یادگار امام (ره) احداث گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "احداث اولین راستا اختصاصی دوچرخه سواری 14 کیلومتری شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث اولین راستا اختصاصی دوچرخه سواری 14 کیلومتری شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید