اشتباه مرگبار پدر جوان، جان دختر خردسالش را گرفت

به گزارش وبلاگ سیاست، اشتباه مرگبار پدر جوان اهل چین موجب شد تا کودک خردسال او به طرز دلخراشی جانش را در داخل خودرو از دست بدهد.

اشتباه مرگبار پدر جوان، جان دختر خردسالش را گرفت

به گزارش خبرنگار، اشتباه مرگبار یک پدر جوان اهل چین مرگ دردناک دختر 4 ساله اش را رقم زد. این مرد جوان که دختر خردسالش را به مدت 9 ساعت در صندلی عقب یک خودرو رها کرده بود، پس از بازگشت با جنازه دخترش روبه رو شد. کیوای کیوای در اثر خفگی در داخل خودرو جان خود را از دست داد. این حادثه پس از آن رخ داد که پدر قربانی مجبور شد به یک تماس ضروری از محل کارش پاسخ دهد.

بنا به ادعای این مرد که هویتش هیو اعلام شده، او به همراه دخترش ابتدا در حوالی ساعت 8 صبح راهی مهد کودک وانیوآنگ واقع در منطقه ییانگ در شهر هیشن چین شدند. سپس این مرد پس از رسیدن به پارکینگ ورودی یک تماس از محل کارش دریافت کرد و در حالی که خیال می کرد دخترش پیش تر از خودرو پیاده شده است، راهی محل کارش شد. او پس از پارک خودرو بدون آنکه از پیاده شدن فرزندش مطمئن شود خودرو را ترک کرد و تمام روز را مشغول کار شد.

هیو به رسانه های محلی گفت: من مشغول پاسخ به تلفن همراه شدم و فراموش کردم که صندلی عقب خودرو را چک کنم. من اصلا متوجه این فاجعه نشدم تا همسرم در ساعت 5 بعد از ظهر با من تماس و سراغ دخترم را گرفت.

پس از مراجعه همسرم هیو به مهد کودک به این زن گفته بودند که دخترش امروز به مهد کودک نیامده است. این در حالی بود که ناگهان به اشتباه مرگبار خود پی برد و پس از مراجعه به خودرو جنازه دخترش را در صندلی عقب پیدا کرد. کیوای کیوای بلافاصله به بیمارستان مرکزی ییانگ منتقل شد، اما پزشکان اعلام کردند برای نجات جان دختر خردسال دیر شده است.

هیو اضافه کرد: همیشه مسئولان مهد کودک به ما زنگ می زدند و یا پیامک می دادند که چرا کودک شما امروز در مهد حاضر نشده است، اما متاسفانه آن ها نیز در این روز با ما تماس نگرفته بودند. پدر قربانی در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان مهد کودک مقصر صد در صد مرگ دختر او هستند، گفت: به نظر من قصور آن ها بیشتر است، آن ها باید تماس می گرفتند و من فورا متوجه قضیه می شدم.

بررسی تلفن همراه هیو نشان می داد او در ساعت 8:46 دقیقه تماس تلفنی را دریافت کرده و مکالمه او تنها 12 ثانیه به طول انجامیده بود. او همچنین چک کردن پیام های سرویس پیام فوری وی چت را علت حواس پرتی خود دانست.

هیو اضافه کرد: در آنجا (مهد کودک) سه معلم به تنها 10 دانش آموز آموزش می دهند. چطور آن ها متوجه نشدند که یکی از دانش آموزان غایب است؟ بنا به اعلام اداره آموزش هیشن، این مدرسه مبلغ 3650 یورو برای پرداخت غرامت به خانواده قربانی پیشنهاد کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اشتباه مرگبار پدر جوان، جان دختر خردسالش را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباه مرگبار پدر جوان، جان دختر خردسالش را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید