اشتباه مرگبار پدر جوان حین غذا دادن به دختر خردسالش!

حواس پرتی یک پدر جوان چینی دختر 1 ساله اش را تا آستانه مرگ برد.

اشتباه مرگبار پدر جوان حین غذا دادن به دختر خردسالش!

به گزارش خبرنگار، حواس پرتی عجیب یک پدر جوان چینی موجب شد تا دختر 1 ساله اش در معرض مرگ قرار گیرد. این دختر که هویتش دوودوو اعلام شده، پس از آنکه پدرش به اشتباه پودر سوسک کش را در شیر میکس نموده و به او خورانده بود، دچار بدحالی شدید شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. دوودوو 1 ساله که دچار ناراحتی شدید کبد و کلیه شده بود، خاتمه پس از دو روز درمان روز پنجشنبه از بیمارستان ووهان واقع در استان هبئی چین مرخص شد.

پدر 28 ساله این کودک که هویتش ژائو اعلام شده، در توضیح ماجرا به یکی از رسانه های محلی چین گفت که پودر سوسک کش را اشتباهاً به جای کلسیم در لیوان شیر دخترش ریخته بود. ژائو گفت پس از برخاستن از خواب در حالی که هنوز خواب آلود بود، همسرش از او خواست تا یک لیوان شیر برای دخترشان آماده کند. بنا بر گفته ژائو تغییر دکوراسیون خانه که به تازگی اجرا شده بود، موجب شد تا او پودر سوسک کش را به جای کلسیم اشتباهاً در شیر بریزد.

او گفت که دخترش پس از خوردن شیر دچار رنگ پریدگی و دو بار دچار استفراغ شد. بنا بر گفته ژائو شدت درد دخترش آنقدر زیاد بود که بی وقفه گریه می کرد. او پس از آنالیز مسئله متوجه اشتباه مرگبار خود شد و بلافاصله دخترش را به بیمارستان رساند. بنا بر گفته پزشک بیمارستان اگرچه کلیه و کبد این دختر دچار آسیب شده اما وضعیت او وخیم نیست. بنا بر گفته ژائو پزشک به او گفت در صورتی که دخترش به موقع به بیمارستان منتقل نمی شد، او باید شاهد یک تراژدی می بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اشتباه مرگبار پدر جوان حین غذا دادن به دختر خردسالش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباه مرگبار پدر جوان حین غذا دادن به دختر خردسالش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید