برگزاری جلسه هم اندیشی فرمانده کل ارتش با فرماندهان مرکز آموزش جوادالائمه(ع)

به گزارش وبلاگ سیاست، در ادامه نشست های تخصصی و جلسات هم اندیشی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقشار مختلف آجا، جلسه هم اندیشی امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی با فرماندهان رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش در مرکز آموزش جوادالائمه(ع) برگزار گردید.

برگزاری جلسه هم اندیشی فرمانده کل ارتش با فرماندهان مرکز آموزش جوادالائمه(ع)

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز در جلسه هم اندیشی با فرماندهان رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش که با حضور امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در پادگان جوادالائمه(ع) برگزار گردید، بر لزوم تربیت افسران مومن، کارآمد، انقلابی و معنویت محور در تراز جمهوری اسلامی ایران تاکید نمود.

وی همچنین با اشاره به تغییر نوع فناوری ها، تهدیدات و جنگ های امروزی، کسب علم و دانش نظامی روز جهان را برای فرماندهان و افسران ضروری دانست و اضافه کرد: با توجه به شرایط روز جهان، نوع آموزش فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح پیچیده تر و سخت تر شده است، در گذشته تاکید بر افسران تک رسته ای بود، ولی امروزه ضروری است افسران چند مهارتی باشند و تخصص ها و رسته های مختلف را آموزش ببینند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران توضیح داد: افسران ارتش جمهوری اسلامی ایران باید مومن، متعهد و با بصیرت بوده و در همه امور سرلوحه و نمونه باشند.

در این جلسه هم اندیشی فرماندهان به بیان دیدگاه ها و راهکارهای مدّ نظر خود برای ارتقاء هرچه بیشتر آموزش های دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخته، سئوالات خود را مطرح و پاسخ را دریافت کردند.

منبع: همشهری آنلاین

به "برگزاری جلسه هم اندیشی فرمانده کل ارتش با فرماندهان مرکز آموزش جوادالائمه(ع)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه هم اندیشی فرمانده کل ارتش با فرماندهان مرکز آموزش جوادالائمه(ع)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید