جزئیات افتتاح ادامه آزادراه همت - کرج با حضور رئیس جمهور

به گزارش وبلاگ سیاست، معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از افتتاح ادامه آزادراه شهید همت با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در سه شنبه هفته جاری خبر داد.

جزئیات افتتاح ادامه آزادراه همت - کرج با حضور رئیس جمهور

به گزارش وبلاگ سیاست به نقل از ایسنا، جلال بهرامی اظهار کرد: این آزادراه در سه قطعه ساخته شده است که قطعه اول آن از انتهای اتوبان شهید خرازی در مرز استان البرز به طول پنج کیلومتر ساخته شده و طی 6 سال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی افزود: قطعه دوم این آزادراه از انتهای قطعه یک یعنی گرمدره به طول 5.1 کیلومتر تا شهرک جهان نما ادامه دارد و قطعه سوم از شهرک جهان نما تا قبل از تونل امیرکبیر به طول 4.5 کیلومتر است که این آزادراه را به کنارگذر شمالی کرج متصل می کند.

معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ادامه داد: ادامه آزادراه تهران - شمال در واقع قطعه دوم و سوم بوده که پس فردا افتتاح می شود و می تواند مشکل ترافیک را از این منطقه حل نماید.

به گزارش ایسنا، پیش از این نیز محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده بود که این هفته ادامه آزادراه شهید همت افتتاح می شود و مسائل ترافیکی مسافران بین تهران و کرج حل خواهد شد. البته قرار بود این پروژه سال آینده افتتاح شود اما با تلاش شبانه روزی اجرا شده و با وجود بارش ها و مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا، اجرای ادامه آزادراه شهید همت به روزهای پایانی خود رسیده و به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات افتتاح ادامه آزادراه همت - کرج با حضور رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات افتتاح ادامه آزادراه همت - کرج با حضور رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید