خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلا

به گزارش وبلاگ سیاست، شرکت تسلا با خرید یک استارتاپ هوش مصنوعی تلاش خود برای تولید خودروهای خودران را افزایش می دهد.

خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلا

به گزارش خبرنگار ، تسلا با خرید استارت تاپ هوش مصنوعی Smart Summon قصد دارد بیش از گذشته در زمینه تولید خودروهای خودران فعالیت کرده و وسایل نقلیه ای هوشمند با قابلیت های خاص را تولید کند. این شرکت خودروسازی سرمایه گذاری زیادی را در زمینه اتومبیل های خودران انجام داده است.

تمایل تسلا برای ورود به بازار خودروی هند

امروزه دستگاه های هوشمند در سراسر دنیا خدمات برتر و باکیفیتی را به کاربران ارائه می دهند. تقربیا هیچ صنعتی در دنیا وجود ندارد که فناوری هوش مصنوعی به آن ورود نکرده باشد. این فناوری با ویژگی های بی نظیر خود زندگی را برای همه انسان ها راحت تر کرده است. صنعت خودروسازی نیز از جمله صنایعی است که با بهره گیری از ظرفیت های هوش مصنوعی وسایل نقلیه شگفت انگیزی را تاکنون تولید کرده و در آینده نیز اتومبیل های پیشرفته تری را تولید می کند.

تجهیز خودروهای تسلا به هوش مصنوعی

تسلا به عنوان یکی از بزرگ ترین خودروسازان آمریکا و حتی دنیا با خرید استارتاپ Smart Summon قدمی بزرگ به سمت استفاده از فناوری هوش مصنوعی در خودروهای خود برداشته است. البته این شرکت پیش از این نیز اتومبیل های خودران توانمندی را تولید کرده بود اما مدیران تسلا همواه به دنبال افزایش رضایت صاحبان این شرکت و مشتریان جدید هستند. از همین رو با برنامه ریزی دقیق برای افزایش تعداد مشتریان خود تلاش می کنند.

تسلا قرار داد خود با Smart Summon به صورت کاملا رسمی امضا نکرده است لذا از انتشار جزئیات آن نیز خودداری می کند. آنچه این قرار برای کاربران به وضوح معین است تصمیم تسلا برای افزایش توان خودروهای خودران این شرکت است. فناوری هوش مصنوعی به طور ایده آل خودرو را کنترل کرده و از برخورد یا تصادف با اتومبیل های دیگر و عابران پیاده جلوگیری می کند.

ممکن است در آینده ای نزدیک دیگر هیچ نیازی به فشار دادن پدال یا تغییر جهت فرمان در حین رانندگی نباشد و همه چیز را به هوش مصنوعی سپرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید