خطا روی طارمی پنالتی بود؟، وقتی گزارشگر دل کارشناس داوری را شکست!

به گزارش وبلاگ سیاست، سرنگونی مهدی طارمی در محوطه کره جنوبی به نظر حسین عسگری پنالتی نبود.

خطا روی طارمی پنالتی بود؟، وقتی گزارشگر دل کارشناس داوری را شکست!

حسین عسگری، پیشکسوت داوری در گفت وگو با وبلاگ سیاست درباره قضاوت داور ژاپنی دیدار ایران و کره جنوبی اظهار کرد: داور عملکرد خوبی داشت و در همه صحنه ها به موقع حاضر بود. البته به دو سه صحنه، بازی چالش داوری نداشت و ریوجی ساتو قضاوت تقریباً آسانی را پشت سر گذاشت.

وی درباره صحنه های حساس بازی گفت: طارمی و هیونگ مین سون دو بار در محوطه جریمه حریف سرنگون شدند که هیچ کدام پنالتی نبود. طارمی هنوز این اخلاقش را فراموش نکرده که برای پنالتی دریافت خود را به بازیکن حریف می زند. شاید داوران ما این صحنه ها را پنالتی می دریافتد اما داوران بین المللی تجربه بیشتری در این گونه درگیری ها دارند. در اواخر بازی نیز بازیکنان ما نظیر رامین رضاییان قصد داشتند با درگیری بازی را به حاشیه ببرند اما بازیکنان باهوش کره ای خیلی زود از جمع ها فرار می کردند.

رییس سابق کمیته داوران با انتقاد از گزارشگر دیدار ایران و کره جنوبی گفت: سیانکی در اواخر بازی اظهار کرد که داور ژاپنی بدش نمی آید که برای کره پنالتی بگیرد اما این حرف درست نیست زیرا فوتبال و داوری حرفه ای با این تفکرات فرق دارد. حرف او باعث شد دل من از دست او بشکند!

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خطا روی طارمی پنالتی بود؟، وقتی گزارشگر دل کارشناس داوری را شکست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطا روی طارمی پنالتی بود؟، وقتی گزارشگر دل کارشناس داوری را شکست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید