خلیلی: چهارشنبه به ترکیه می رویم و دو بازی تدارکاتی برگزار می کنیم

به گزارش وبلاگ سیاست، محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت که اعضای این تیم روز چهارشنبه راهی ترکیه خواهند شد.

خلیلی: چهارشنبه به ترکیه می رویم و دو بازی تدارکاتی برگزار می کنیم

به گزارش وبلاگ سیاست، محسن خلیلی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را در این مدت با تعداد نفرات بالایی داشتیم. محمد نادری و محمد حسین کنعانی زادگان هم از امروز دوشنبه به تمرینات اضافه می شوند و برنامه های اردوی ترکیه هم با پیگیری های باشگاه هماهنگ شده است. طبق این برنامه، روز چهارشنبه 19 تیر ماه با پرواز ساعت 14:30 دقیقه راهی استانبول می شویم. محل برپایی اردو، کمپ گرین پارک در کاراتپه است.

وی ادامه داد: از فرودگاه تا محل کمپ، یک ساعت ونیم سفر زمینی داریم و اقامت ما در ترکیه، 10 روزه خواهد بود. پرواز بازگشت برای عصر روز شنبه 29 تیر ماه تدارک دیده شده و در این مدت، دو بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت. اولین بازی تدارکاتی برای فصل جدید و با آقای کالدرون فردا (سه شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی خواهد بود. طبق برنامه سرمربی، در روزهای پنجم و آخر اردوی تدارکاتی هم قرار است بازی محبت آمیز داشته باشیم.

مدیر تیم پرسپولیس در مورد حضور ملی پوشان این تیم در اردوی سرخپوشان مطرح نمود: بازیکنان ملی پوش در ابتدا به ترکیه نمی آیند. آنها در اواسط اردو به تیم ملحق می شوند و هماهنگی های مربوط به بلیت پرواز آنها نیز در حال انجام است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیلی: چهارشنبه به ترکیه می رویم و دو بازی تدارکاتی برگزار می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیلی: چهارشنبه به ترکیه می رویم و دو بازی تدارکاتی برگزار می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید