دنباله فیلم سینمایی لبوفسکی بزرگ سال 2020 اکران می گردد

به گزارش وبلاگ سیاست، مدت ها است که جان تورتورو از بازیگران فیلم سینمایی محبوب لبوفسکی بزرگ ایده ساخت دنباله ای بر این فیلم سینمایی را در ذهن دارد. پیش از این خبردار شده بودیم که برادران کوئن نقش چندانی در این پروژه ندارند و خود تورتورو کوشش برای عملی کردن این ایده را شروع نموده.

دنباله فیلم سینمایی لبوفسکی بزرگ سال 2020 اکران می گردد

فیلم برداری دنباله لبوفسکی بزرگ از سال 2016 شروع شد و یک اسم احتمالی تحت عنوان Going Places نیز برای فیلم در نظر گرفته شده بود. نامی مشابه با فیلمی از برتران بلیه کارگردان فرانسوی که در سال 1974 منتشر شده بود و در میان آثار جنجالی سینمای فرانسه نهاده شد.

حال با اطلاعات جدید به دست آمده از پروژه تورتورو تعیین شده که این فیلم سینمایی اوایل سال 2020 و با نام جدید The Jesus Rolls اکران خواهد شد. تورتورو خود در این اثر به عنوان نویسنده و بازیگر نیز حضور دارد. او در فیلم برادران کوئن نقش جیزس کوئینتانا را ایفا نموده بود و همانطور که تعیین است نام فیلم جدید نیز از همین اسم گرفته شده است.

کارگردان دنباله لبوفسکی بزرگ اخیرا در مصاحبه ای به طولانی شدن مدت زمان تدوین فیلم اشاره نموده و گفته این فرایند از آنچه پیش بینی می نموده طولانی تر شده اما حال او از محصول نهایی رضایت دارد.

لبوفسکی بزرگ یک کمدی جنایی آمریکایی است که سال 1998 با حضور بازیگرانی چون جف بریجز، جان گودمن، جولیان مور و جان تورتورو ساخته شد. گرچه این اثر سینمایی هنگام اکران در باکس آفیس موفقیت چندانی کسب نکرد و از منتقدان نیز نمرات چندان درخشانی نگرفت اما در طول زمان نقدها عمدتا سمت و سوی مثبت به خود گرفت و فیلم مخاطبان خاص خود را پیدا کرد. حال پس از گذشت دو دهه می توان گفت لبوفسکی بزرگ یکی از بهترین آثار برادران کوئن لقب گرفته است. باید دید دنباله این فیلم سینمایی می تواند در حد و اندازه های اثر اصلی ظاهر گردد؟

منبع: دیجیکالا مگ

به "دنباله فیلم سینمایی لبوفسکی بزرگ سال 2020 اکران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنباله فیلم سینمایی لبوفسکی بزرگ سال 2020 اکران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید