روزنامه نگار عراقی:بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران ماسک بزنند!

به گزارش وبلاگ سیاست، تیم های ملی فوتبال ایران و عراق از ساعت 17:30 پنجشنبه این هفته در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر و انتخابی جام ملت های 2023 آسیا در اردن به مصاف هم می فرایند.

روزنامه نگار عراقی:بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران ماسک بزنند!

این مسابقه تحت تاثیر ناآرامی های اخیر در عراق واقع شده است و رسانه های عراقی سعی دارند با برانگیختن احساسات ملی بازیکنان تیم کشورشان، آنها را از نظر روحی و روانی قبل از ملاقات با ایران برانگیزند.

علی نوری روزنامه نگار و خبرنگار ورزشی عراق در این ارتباط درخواست های عجیبی از فدراسیون فوتبال عراق و بازیکنان این تیم داشته است.

وی پیشنهاد داد که بازیکنان عراق هنگام پخش سرود ملی این کشور و در حمایت از مردم عراق قبل از بازی با ایران، ماسک بزنند چون تمام دوربین های تلویزیونی روی صورت ملی پوشان عراق است و آنها می توانند صدای این کشور را به کل دنیا برسانند.

این روزنامه نگار همچنین از فدراسیون فوتبال عراق خواست که در مکاتبه با فیفا، مجوز بستن یک نشان سیاه روی لباس عراق را در حمایت از اتفاقات اتفاق افتاده در این کشور بگیرند.

علی نوری همچنین گفت: تماشاگران حاضر در استادیوم در دقیقه 25 با صدای بلند شعار وطنمان را می خواهیم سر بدهند تا این صدا از شهر امان (کشور اردن) به میدان تحریر و تمام میادین دیگر برسد!

منبع: خبرگزاری مهر

به "روزنامه نگار عراقی:بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران ماسک بزنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه نگار عراقی:بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران ماسک بزنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید