شعبانیان: مربی ضعیفی نیستم که با یک انتقاد ترکیب تیم را عوض کنم

به گزارش وبلاگ سیاست، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان گفت: کسانی که به اردوی دوم دعوت شده اند از قبل معین شده بودند و مربی ضعیفی نیستم که با یک انتقاد تفکر تیم را عوض کنم.

شعبانیان: مربی ضعیفی نیستم که با یک انتقاد ترکیب تیم را عوض کنم

میترا شعبانیان که سرمربیگری تیم پیکان را نیز برعهده دارد درخصوص مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان به خبرنگار ورزشی وبلاگ سیاست گفت: چند بازی که من دیدم کیفیت مسابقات خوب نبوده و فکر می کنم به دلیل این است که وقتی اسپانسرها اضافه می شوند تعداد بازیکنان کم است اما اگر اسپانسرها حفظ شده و بازیکنان خوب از طرف باشگاه ها و استان ها به لیگ برتر معرفی شوند مسلما کیفیت لیگ بالاتر می رود.

وی درخصوص تیم پیکان در لیگ برتر گفت: سال جاری 80 درصد تیم من در رده سنی جوان و امید است و امیدوارم این بازیکنان بازی دیده و مطرح شوند و تعداد بازیکنان خوب در لیگ برتر بیشتر گردد چون یکی از اهداف و برنامه های تیم پیکان همین بوده است که بازیکن سازی نموده و به تیم ملی یاری کند.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان درباره برگزاری مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی گفت: مرحله دوم اردوی آمادگی از امروز شروع می گردد. فرصت زیادی تا اعزام به مسابقات کسب سهمیه بازی های المپیک نداریم و به همین دلیل خواستیم لیگ تعطیل گردد تا بازیکنانی که در اردوهای ملی هستند اضطراب نداشته باشند.

وی در واکنش به صحبت های انتقادی مائده برهانی و تغییر ترکیب تیم ملی در اردوی دوم به دلیل صحبت های ملی پوش کشورمان گفت: من اصلا نه انتقاد مائده برهانی را شنیده ام و نه در جریانم. طبق برنامه در اردوی نخست تیم ملی از بازیکنان جوان و امید را دعوت کردیم و اسامی که در اردوی دوم اعلام شده اند از اول در لیست ما بودند اما در اردوی نخست نبودند من نمی دانم این حرف ها چیست. مربی این قدر ضعیفی نیستم که به دلیل یک مصاحبه طرز تفکر تیمم را عوض کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شعبانیان: مربی ضعیفی نیستم که با یک انتقاد ترکیب تیم را عوض کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعبانیان: مربی ضعیفی نیستم که با یک انتقاد ترکیب تیم را عوض کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید