صالحی امیری: حضورم در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه ای است، به کمیته ملی المپیک تعهد اخلاقی دارم

به گزارش وبلاگ سیاست، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: بحث حضور من در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه ای است و من 4 سال به کمیته ملی المپیک تعهد اخلاقی دارم.

صالحی امیری: حضورم در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه ای است، به کمیته ملی المپیک تعهد اخلاقی دارم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سیاست، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بدرقه کاروان اسکی اعزامی ایران به المپیک جوانان 2020 گفت: رشته اسکی مفرح و با نشاط است و یک ورزش خانوادگی به شمار می رود. سیاست وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون توسعه اسکی است ما باید از این رشته حمایت کنیم و اسکی را توسعه دهیم.

وی اضافه کرد: مقدمات کار برای اعزام ورزشکاران صورت گرفته است. این تیم با انگیزه آماده می گردد، اما هدف از اعزام کسب تجربه است ما نباید انتظار خاصی از ورزشکاران و فدراسیون داشته باشیم. باید بستر های لازم برای توسعه این رشته فراهم گردد، ما می توانیم برای بازی های 2024 یا 2028 انتظار سکو از اسکی داشته باشیم.

صالحی امیری در پاسخ به این سوال که شما امروز جلسه ای با وزیر ورزش داشتید آیا این جلسه در مورد اتفاقات فوتبال و استعفای مهدی تاج بود، مطرح کرد: در مورد فوتبال بحثی نداشتیم. جلسه من با وزیر برای کار های جاری است که یکی از آن ها مربوط به آمادگی تیم ها برای المپیک بود. بحثی هم درباره اسکی داشتیم در ادامه از یکی از استادیوم ها بازدید کردیم.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه فکر می کنید استعفای تاج به برنامه های تیم فوتبال المپیک هم تاثیر بگذارد، توضیح داد: من با آقای استیلی شب گذشته و امروز صحبت هایی داشتم. قرار است مراسم بدرقه چهارشنبه برگزار گردد. سه نکته را باید درباره تیم امید یادآوری کنم؛ اول اینکه این تیم احتیاج داشت بازیکنانش را از باشگاه ها بگیرد که در این خصوص مشکلاتی وجود داشت و انسجام تیمی فراهم نشد.

صالحی امیری ادامه داد: استیلی و کادر فنی کوشش کردند آمادگی ایجاد گردد. نکته دوم اینکه ازبکستان، چین و کره جنوبی حریفان جدی ما هستند که برای عبور از آن ها کار سختی داریم، اما کاملاً امیدواریم صعود کنیم تا پس از نیم قرن کام ملت شیرین گردد. منابع اقتصادی و بودجه موضوع دیگری بود که در این خصوص جلسات مشترکی برگزار کردیم و تعهد شد احتیاج های اقتصادی تیم امید فراهم گردد. وزارت ورزش یک میلیارد یاری کرد ما و فدراسیون فوتبال یاری هایی را به تیم امید خواهیم داشت تا تیم بدون دغدغه اعزام گردد.

صالحی امیری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شنیده شده شما برای ریاست فدراسیون فوتبال نامزد خواهید شد، توضیح داد: این ها مزاح رسانه ای است، جدی نگیرید. من تعهد اخلاقی دارم 4 سال در کمیته ملی المپیک باشم که دو سال آن گذشته است من بر اساس برنامه حاضر شده و هیچ برنامه دیگری جز یاری به فدراسیون ها نداریم.

وی همچنین درباره سفر به لوزان با وزیر ورزش گفت: پیغام روشن این است که در ایران وفاق وجود دارد این یک حرکت نو است و کوشش می کنیم تا یاری های لازم را بگیریم و موانع را در راستا فدراسیون ها رفع کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صالحی امیری: حضورم در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه ای است، به کمیته ملی المپیک تعهد اخلاقی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: حضورم در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه ای است، به کمیته ملی المپیک تعهد اخلاقی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید