طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین ادامه دارد

به گزارش وبلاگ سیاست، سخنگوی دولت از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین ماه اطلاع داد.

طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین ادامه دارد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری وبلاگ سیاست، علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، گفت: بحث اول در جلسه امروز چگونگی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی آنالیز شد. با گزارش هایی که داده شد این طرح تا 20 فروردین ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: تمام محدودیت هایی که اعلام شده تا 20 فروردین ادامه خواهد یافت.

ربیعی در خصوص جداسازی افراد مبتلا از جامعه گفت: در گزارش هایی که به جلسه داده شده افرادی که مبتلا به کرونا هستند دو تصمیم برایشان گرفته شده است. تصمیم اول این بود که از پروتکل ها و توصیه ها برای قرنطینه کردن خود تبعیت ننمایند، کمیته اجتماعی و امنیتی تمهیدات حقوقی و قضایی برای وادار کردن این افراد را تصمیم گیری خواهد نمود تا آن ها به اجبار تن دهند و به عنوان حامل ویروس در جامعه نباشند.

سخنگوی دولت در خصوص تصمیم دیگر برای افراد مبتلا به کرونا تاکید نمود: تصمیم دیگر برای حمایت از شهروندانی بود که امکان نگهداری از بیماران ندارند. بسیاری از خانه ها کوچک است و اتاق زیادی ندارند و فردی در این خانواده اگر مبتلا گردد تمام آنها دچار رنج می شوند.

وی در این باره اضافه کرد: دولت در جهت حمایت از این خانوارها امکانات برای بستری شدن در نقاتگاه ها را فراهم می نماید. این خانواده ها با مراجعه می توانند مبتلایان را بستری نمایند.

انتهای پیغام/4082/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید