عذرخواهی مجری شبکه سه از استقلالی ها

به گزارش وبلاگ سیاست، در پی انتقاد باشگاه استقلال از آنچه رفتار اهانت آمیز یکی از مجریان صداوسیما خوانده شده بود و همچنین اعلام قطع روابط این باشگاه فرهنگی ورزشی با صداوسیما تا زمان عذرخواهی رسمی، مجری سلام صبح بخیر شبکه سه با انتشار فیلمی، رسما از استقلال و طرفداران این باشگاه عذرخواهی کرد.

عذرخواهی مجری شبکه سه از استقلالی ها

به گزارش وبلاگ سیاست، حسین کلهر ـ مجری سلام صبح بخیر شبکه سه سیما ـ در بخشی از این ویدئو که با هدف عذرخواهی از هواداران باشگاه استقلال ضبط و منتشر شده است، می گوید: امروز خبری مبنی بر اینکه لوگوی باشگاه استقلال توقیف شده اعلام شد و من یک شوخی و کل کلی کردم که هوادارن را ناراحت نموده است. از هواداران عذرخواهی می کنم. رسما و قلبا قصد بی احترامی نداشتم چون با عوامل برنامه از جمله کارگردان و تهیه کننده در پشت صحنه کُری خوانی داریم.

وی سپس با بیان مراتب عذرخواهی خود از باشگاه استقلال، ابراز امیدواری کرد، افتخارات این باشگاه و ارتش دو ستاره، بیشتر و بیشتر گردد و پرچمش روز به روز بالا بیاید و ستاره های بیشتری بگیرد.

مجری سلام صبح بخیر در انتها گفت: در این برنامه، هرگاه از آقایان ناصر حجازی، منصور پورحیدری، فرهاد مجیدی، علی منصوریان، امیر قلعه نوعی و هر فرد دیگری نام برده شده، با احترام بوده است. امیدوارم این شوخی و کُری ما را ببخشید و می دانم هواداران استقلال آن قدر لوتی و مرد هستند که از ما کینه ای به دل نگیرند و ما را ببخشند.

به گزارش وبلاگ سیاست، باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ظهر امروز با انتشار اطلاعیه ای خاطرنشان کرد که به دلیل صحبت های یکی از مجریان تلویزیون که آن را اهانت آمیز خوانده، خواستار عذرخواهی رسمی صداوسیما شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عذرخواهی مجری شبکه سه از استقلالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی مجری شبکه سه از استقلالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید