قلعه نویی: صنعت نفت از هر جهت لیاقت برد را داشت، در بین 2 نیمه تصور کردیم بازی تمام شده است

به گزارش وبلاگ سیاست، سرمربی تیم فوتبال سپاهان به این نکته اذعان کرد که حریف تیمش در بازی امروز از هرجهت لیاقت کسب سه امتیاز را داشته است.

قلعه نویی: صنعت نفت از هر جهت لیاقت برد را داشت، در بین 2 نیمه تصور کردیم بازی تمام شده است

به گزارش خبرنگار وبلاگ سیاست از آبادان, امیر قلعه نویی بعد از شکست 4 بر 2 تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری این بازی گفت: واقعاً باید به این فوتبال تبریک گفت. من 40 سال است که در فوتبال ایران هستم و باید تبرک بگویم به مردم آبادان، بازیکنان صنعت نفت و اسکوچیچ و به کل فوتبال. به اعضای تیم داوری هم تبریک می گویم، چون قضاوت خوبی داشتند. تیم حریف از هر جهت لیاقت برد را داشت. ما در بین دو نیمه تصور کردیم بازی تمام شده است، ولی زمانی که توپ گئورگی ولسیانی گل نشد، دیگر ما باید می باختیم.

وی ادامه داد: از آقای وزیر نفت خواهش می کنم که به سه تیم نفتی لیگ برتر بیشتر برسند, چون اگر میلیارد ها هزینه کنید, نمی توانید این شادی را در شهر به وجود بیاورید. با این فوتبال فکر می کنم مردم آبادان تا ماه ها و حتی تا سرانجام لیگ لذت ببرند. به برد و باخت این بازی کاری ندارم، اما اسکوچیچ ما را به یاد صنعت نفتِ جام تخت جمشید انداخته است و به عنوان یک همکار به او تبریک می گویم. او توانسته است تیم خوبی را با بازیکنان جوان بسازد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در سرانجام خاطر نشان کرد: امروز روز خوب صنعت نفت بود و البته روز بد ما هم نبود، ولی بازهم می گویم وقتی توپ گئورگی درحالی که بازی 3 بر 2 بود گل نشد, دیگر حق مان بود که شکست بخوریم. بازهم باید به فوتبال و مردم آبادان که حق شان است این تیم خوب را داشته باشند، تبریک بگویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قلعه نویی: صنعت نفت از هر جهت لیاقت برد را داشت، در بین 2 نیمه تصور کردیم بازی تمام شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: صنعت نفت از هر جهت لیاقت برد را داشت، در بین 2 نیمه تصور کردیم بازی تمام شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید