مدیرعامل بهمن سبز: کل مخاطبان سینما اندازه مسافران یک روز مترو نیست

به گزارش وبلاگ سیاست، حسینی با انتقاد از محدودیت زمانی مشخص شده برای سالن های سینمایی می گوید اگر سینماهای مان را به رستوران یا مرکز خرید تبدیل کنیم، احتمالاً ادامه فعالیتمان بلامانع می گردد!

مدیرعامل بهمن سبز: کل مخاطبان سینما اندازه مسافران یک روز مترو نیست

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ سیاست، سیدمصطفی حسینی مدیرعامل مؤسسه بهمن سبز درباره بازگشایی سینما ها و امکان فعالیت آن ها تا ساعت 18 اعلام کرد: تعطیل کردن سینما در تایم عصر درست شبیه تعطیل کردن ادارات، فروشگاه ها، بازار های مختلف و وسایل حمل و نقل در تایم روزانه و بلامانع دانستن بازگشایی آن ها از ساعت 18 به بعد است!

مدیر سینما های حوزه هنری اضافه نمود: اینکه پس از اتمام کارِ اکثریت مشاغل گروه های 2، 3 و 4 دستور به تعطیلی آن ها بدهید و فردا مجدد از صبح فعالیت آن ها بلامانع باشد، محدودیت نیست بلکه اعلام برنامه کاری روزانه آن هاست. در این میان تنها سینما و تئاترند که ذات فعالیت آن ها عصرانه و شبانه است و شما با این کار عملاً دستور به تعطیلی مداوم آن ها داده اید.

حسینی ادامه داد: این نحوه محدودیت گذاری صرفاً برطرف تکلیف و شانه خالی کردن از مسئولیت است و این سیاستی است که در تمام 9 ماه اخیر از سوی مسئولان و ستاد ملی کرونا دیده ایم. اگر واقعاً به دنبال بازگشایی محدود هستید، اجازه فعالیت عصر تا خاتمه شب را صادر کنید. در غیر این صورت شما باید تبعات این تعطیلی و خسارات آن را بپردازید.

این مدیر سینمایی اعلام کرد: متأسفانه اساساً نسبتی میان محدویت ها و ازدحام جمعیت در اماکن مختلف دیده نمی گردد. کل مخاطبان سینما در نیم سال اول سال جاری به اندازه یک روز متروی تهران نبوده است. به نظر می رسد اگر سینما ها را به رستوران یا مرکز خرید تغییر کاربری دهیم، ادامه فعالیت بلامانع گردد. گویی یکی از راه های انتقال کرونا، فیلم دیدن است! امروز شما یک سر به تفرجگاه های تهران بزنید شرایط عجیبی است. مطمئن می شوید کرونا تنها به سینما رسیده است!

وی در خاتمه اظهار کرد: اصولاً در سینما سانس های تا پیش از ساعت 18، سانس هایی مرده و کم مخاطب به حساب می آیند. همه این ها نشان می دهد دوستان تصمیم گیر شناخت کافی نسبت به سینما ندارند و این موضوع احتیاج به بازنگری دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مدیرعامل بهمن سبز: کل مخاطبان سینما اندازه مسافران یک روز مترو نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل بهمن سبز: کل مخاطبان سینما اندازه مسافران یک روز مترو نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید