نه تراکتور نه پرسپولیس ، خانزاده در قطر می ماند

به گزارش وبلاگ سیاست، علی رغم قراردادی که خانزاده با الاهلی دارد اما مدتی است که گفته می گردد این بازیکن از پرسپولیس و تراکتورسازی پیشنهاد غیررسمی داشته است.

نه تراکتور نه پرسپولیس ، خانزاده در قطر می ماند

نه تراکتور نه پرسپولیس، خانزاده در قطر می ماند

بعد از مصدومیت همزمان سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده، زمزمه هایی درباره پیوستن محمدرضا خانزاده به پرسپولیس در فضای مجازی به راه افتاده است. زمزمه هایی که به دلیل قرارداد این بازیکن با الاهلی فطر، به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. در واقع خانزاده بازیکن آزاد به حساب نمی آید و نمی تواند با پرسپولیس قرارداد ببندد.

علی رغم قراردادی که خانزاده با الاهلی دارد اما مدتی است که گفته می گردد این بازیکن از پرسپولیس و تراکتورسازی پیشنهاد غیررسمی داشته است. ظاهراً دو باشگاه و ایجنت ها نمی دانستند که امکان جذب خانزاده وجود دارد یا نه و بعد از اینکه زمزمه های پیوستن او به این دو تیم به راه افتاده، آگاه شده اند که خانزاده با الاهلی فسخ نکرده و به طور قانونی نمی تواند به تیم دیگری برود.

ماجرای خانزاده از این قرار است که او به دلیل مصدومیت و از آنجا که پنج بازی به انتها لیگ قطر باقی مانده از لیست خارج شد در حالی که مصدومیت او حالا درمان شده و او فقط یک بازی را به دلیل چهار کارته بودن و یک بازی را هم بدلیل آسیب دیدگی از دست داده است.

باشگاه الاهلی برای آنکه شانس خود را از دست ندهد وقتی که دید خانزاده در یک بازی مهم نمی تواند تیم را همراهی کند به دستور مربی جدید تیم که جانشین ماچالا شده یک مدافع ونزوئلایی را به خدمت گرفت.

220 - 2

منبع: ایران ورزشی

به "نه تراکتور نه پرسپولیس ، خانزاده در قطر می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نه تراکتور نه پرسپولیس ، خانزاده در قطر می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید