نورمحمدی: گل گهر حریف سرسختی برای تیم های لیگ رجحان خواهد بود، بهترین انتخاب را انجام دادم

به گزارش وبلاگ سیاست، حامد نورمحمدی، مدافع جدید تیم فوتبال گل گهر سیرجان مدعی شد که آنها حریف سرسختی برای تیم های لیگ فزونی خواهند بود.

نورمحمدی: گل گهر حریف سرسختی برای تیم های لیگ رجحان خواهد بود، بهترین انتخاب را انجام دادم

حامد نورمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سیاست درباره جدایی اش از پارس جنوبی جم گفت: من روزهای خوبی را در پارس جنوبی تجربه کردم و در مجموع نتایج خوبی در این تیم گرفتیم. دو فصل پیش که هفتم شدیم و پارسال هم با وجود مسائل زیادی که وجود داشت، عملکرد بدی نداشتیم.

مدافع پیشین تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ادامه یادآور شد: با توجه به اینکه قراردادم تمام شده بود تصمیم گرفتم تا فضای جدیدی را تجربه کنم و در نهایت گل گهر را انتخاب کردم. برای پارس جنوبی هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم آنها در فصل جدید مسائل سال قبل را نداشته باشند.

وی همچنین با ابراز خوشحالی از حضور در گل گهر سیرجان خاطر نشان کرد: فکر می کنم بهترین انتخاب را انجام دادم. گل گهر مطمئناً برای فصل آینده با تیم خوب و شایسته ای وارد مسابقات لیگ برتر خواهد شد و بازیکنان خوبی هم به این تیم اضافه شده اند. امیدوارم فصل خوبی را در گل گهر پشت سر بگذارم.

نورمحمدی در پاسخ به این پرسش که گل گهر در اولین سال حضورش در لیگ برتر با مشکل نتیجه گیری روبرو نخواهد شد؟، شرح داد: ما بازیکنان خوبی داریم و بگوویچ هم مربی باتجربه ای است. مطمئن باشید تیم ما حریف سرسختی برای تیم های لیگ رجحان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نورمحمدی: گل گهر حریف سرسختی برای تیم های لیگ رجحان خواهد بود، بهترین انتخاب را انجام دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورمحمدی: گل گهر حریف سرسختی برای تیم های لیگ رجحان خواهد بود، بهترین انتخاب را انجام دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید