همراه اول اول شد!

به گزارش وبلاگ سیاست، اخبار حاکی از آن است که همراه اول در حوزه خدمات تلفن همراه رتبه اول را کسب کرده و مانند گذشته در سکوی اول رقابت با سایر اپراتورها قرار گرفته است.

همراه اول اول شد!

همراه اول در ارزیابی و رتبه بندی اپراتورهای ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، رتبه نخست را در حوزه خدمات تلفن همراه کسب کرده است.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور شفاف سازی وضعیت موجود اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی کشور، تقویت فضای رقابتی میان آن ها و ارتقای کیفیت خدمات اپراتورها اقدام به ارزیابی و رتبه بندی آن ها در شش ماهه دوم سال 1397 کرده است.

در این ارزیابی که اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در دو بعد مشتری و رگولاتوری با تأکید بیشتر بر شاخص مشتری رتبه بندی شده اند، همراه اول همچنان صدرنشین در حوزه خدمات تلفن همراه کشور است.

براساس اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که به نقل ازمعاون امور پستی، ارتباط و فناوری اطلاعات رگولاتوری منتشر شده، همراه اول در حوزه خدمات تلفن همراه رتبه اول را کسب کرده و همچون سنوات گذشته در سکوی اول رقابت با سایر اپراتورها قرار گرفته است.

منبع: همراه اول

منبع: همگردی

به "همراه اول اول شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول اول شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید