شرایط بحرانی پارس جنوبی در آستانه دیدار با پرسپولیس، دستیاران سرمربی مستعفی به فعالیت خود ادامه می دهند

به گزارش وبلاگ سیاست، دستیاران فراز کمالوند، سرمربی مستعفی تیم فوتبال پارس جنوبی جم فعلاً تمرینات این تیم را زیر نظر خواهند داشت.

شرایط بحرانی پارس جنوبی در آستانه دیدار با پرسپولیس، دستیاران سرمربی مستعفی به فعالیت خود ادامه می دهند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ سیاست، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز گذشته (شنبه) و پس از تساوی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان، از سمت خود استعفا کرد و به همراه مرتضی اسدی دستیار خود، راهی تهران شد. سرمربی مستعفی پارس گفته در صورت نپذیرفته شدن استعفایش هم حاضر به بازگشت به این تیم نخواهد بود.

با وجود این اتفاق و با درخواست کمالوند، دستیاران این مربی از جمله نادر باقری، عرفان جم رتبه و مهدی نوری قرار است با حضور در تمرینات، عملکرد زردپوشان جمی را در نظر بگیرند. بازیکنان پارس جنوبی امروز به ریکاوری می پردازند و تمرینات خود را برای بازی با پرسپولیس از روز سه شنبه آغاز خواهند کرد.

مشکل دیگری که برای پارس جنوبی وجود دارد، این است که مراد مرادی که به عنوان مدیرعامل موقت باشگاه فعالیت می کند، هنوز حق امضا ندارد و در صورت عقد قرارداد با سرمربی جدید، او نمی تواند قرارداد سرمربی جدید را امضا کند.

برخی بازیکنان پارس جنوبی از جمله محمد نوری تهدید کردند به خاطر مسائل مالی موجود، قصد دارند که این تیم را ترک کنند. نوری حتی پس از این مسابقه، جم را ترک کرد و به تهران آمد. با توجه به بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی و نیز حساب باشگاه پارس، جمی ها با مشکل کمبود بازیکن هم روبرو خواهند بود.

پارس جنوبی جم روز پنجشنبه و در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، میزبان پرسپولیس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شرایط بحرانی پارس جنوبی در آستانه دیدار با پرسپولیس، دستیاران سرمربی مستعفی به فعالیت خود ادامه می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط بحرانی پارس جنوبی در آستانه دیدار با پرسپولیس، دستیاران سرمربی مستعفی به فعالیت خود ادامه می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید