پاسخگویی به مسائل، درخواست و سوالات حدود سه هزار نفر از نمازگزاران

به گزارش وبلاگ سیاست، رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ظهر امروز از پاسخ گویی روسا و کارشناسان پلیس پایتخت به مسائل، سوالات و درخواست ها حدود سه هزار نفر از نمازگزاران و شهروندان در قالب میز خدمت در مصلای نماز آدینه اطلاع داد.

پاسخگویی به مسائل، درخواست و سوالات حدود سه هزار نفر از نمازگزاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ سیاست، سرهنگ حمید خروش در این خصوص بیان داشت: پلیس خود را خدمتگزار مردم می داند از این رو کوشش ما بر این است که همیشه و در اسرع وقت جوابگوی مسائل و درخواست مردم باشیم.

وی با اشاره به ایجاد میز خدمت در دانشگاه تهران محل برگزاری نماز آدینه تهران، عنوان داشت: امروز ترتیبی اتخاذ شد تا روسا و کارشناس های پلیس های تخصصی به صورت مستقیم و چهره به چهره جوابگویی درخواست، سوالات و مسائل شهروندان عزیز باشند.

سرهنگ خروش با اشاره به اینکه در این برنامه به مسائل، سوالات و درخواست حدود 3 هزار نفر از نمازگزاران و شهروندان پاسخ داده شد، گفت: در هفته ناجا کوشش ما بر این است که با کوشش مضاعف به مسائل و درخواست مردم رسیدگی کنیم از این رو این بار ما به سراغ مردم آمده ایم تا به مسائل و در خواست آن ها رسیدگی کنیم.

رئیس بازرسی پلیس پایتخت اضافه نمود: در سومین روز از هفته ناجا (شنبه 13 مهرماه) سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت به صورت حضوری جوابگویی سوالات و مسائل مردم خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پاسخگویی به مسائل، درخواست و سوالات حدود سه هزار نفر از نمازگزاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخگویی به مسائل، درخواست و سوالات حدود سه هزار نفر از نمازگزاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید