پاسخ به حواشی حضور فیلمی با بازی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر

به گزارش وبلاگ سیاست، تهیه کننده فیلم آن شب شرح داد که این فیلم سال قبل متقاضی شرکت در جشنواره فجر بود اما به دلیل تمام نشدن مراحل فنی، به جشنواره نرسید.

پاسخ به حواشی حضور فیلمی با بازی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر

به گزارش وبلاگ سیاست به نقل از ایسنا، محمد درمنش درباره اینکه فیلم آن شب به کارگردانی کورش آهاری که در امریکا ساخته شده، شنیده می گردد سال قبل هم به جشنواره ارائه شده بود، بیان نمود: این اولین فیلم سینمایی کورش آهاری است و ما سال قبل فرم جشنواره فجر را پر کردیم اما چون مراحل فنی تمام نشد و فیلم به دلیل احتیاج به یکسری افکت ها زمان زیادی برای کامل شدن احتیاج داشت، نتوانستیم آن را به جشنواره برسانیم و تصمیم گرفتیم که سال جاری فیلم را ارائه کنیم.

او اضافه نمود: از آنجا که فیلم در امریکا فراوری می شد ریسکی برای ساخت بدون پروانه نکردیم و سال قبل پروانه ساخت فیلم را گرفتیم و یکسری نکات هم در آن لحاظ شدند. بعد در همان سال 97 کار فراوری تا ابتدای مرحله صداگذاری پیش رفت.

وی با اشاره به بازی خوب شهاب حسینی در این فیلم ادامه داد: بزرگترین وجه تمایز آن شب شاید این باشد که غالب فیلم هایی که در خارج از کشور ساخته می شوند به سمت سوءاستفاده از لوکیشن و در فضایی کمدی می فرایند، اما این فیلم اسیر رنگ و لعاب محیط نشده و مضمون و داستان فیلم بر فضا غالب است. همچنین همکاری با شرکا و مشاوران خارجی تجربه مثبتی بود، چرا که آن ها روی مسائل فنی نکاتی داشتند و ما هم روی محتوا و به این ترتیب سعی کردیم خلاهای هم را بپوشانیم.

درمنش درباره زمان اکران این فیلم هم گفت: برای اکران باید ببینیم شرایط چطور پیش می رود چون هم منتظریم تکلیف حضور فیلم در جشنواره های خارجی تعیین گردد و هم اینکه باید شرایط متغیر اکران در ایران را نیز درنظر بگیریم، به این خاطر که مثلا کسی فکر نمی کرد مطرب در روزهایی که حال و احوال دل مردم خوش نیست اکران گردد و به همین دلیل باید متناسب با شرایط پیش رفت و تصمیم گرفت.

آن شب به کارگردانی کورش آهاری که در بخشض نگاه نو سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده، در امریکا ساخته شده و شهاب حسینی بازیگر اصلی آن است. این فیلم که توسط سپیده عبدالوهاب تدوین شده چند بازیگر خارجی هم دارد و داستانش درباره یک زوج ایرانی ساکن آمریکا است که در هتلی محبوس می شوند.

طبق خبرهایی که پیش تر منتشر شده، محمد درمنش، الکس بروتو و جفری الارد به صورت مشترک تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده داشته اند و تری جرج سازنده هتل ریواندا و برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب هم به عنوان مشاور تهیه کننده در این فیلم حضور داشته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "پاسخ به حواشی حضور فیلمی با بازی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ به حواشی حضور فیلمی با بازی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید