ژاله فرامرزیان: امکان پرداخت به فدراسیون هایی که حسابرسی تعهدی را انجام ندهند، نداریم

به گزارش وبلاگ سیاست، ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد که در سال آینده به فدراسیون هایی که حسابرسی تعهدی را انجام ندهند، امکان پرداخت وجود ندارد.

ژاله فرامرزیان: امکان پرداخت به فدراسیون هایی که حسابرسی تعهدی را انجام ندهند، نداریم

به گزارش وبلاگ سیاست، ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در جلسه مشترک رؤسای فدراسیون ها گفت: انتطار داریم گزارش خزانه دارها از منابع و اقدامات سال 97 به تناسب تفکیک موضوعی از طرف فدراسیون ها برای ما ارسال گردد تا برای سال 98 برنامه ها مبتنی بر گزارشات اقتصادی باشد. یکی از موضوعات مهم از ابتدای سال 97 بحث حسابرسی تعهدی بود که خوشبختانه بسیاری از فدراسیون های ورزشی انجام دادند و امیدواریم از آغاز سال بعد همه فدراسیون ها آن را انجام دهند، چرا که در غیر این صورت امکان پرداخت را نداریم.

وی اضافه کرد: در مورد بحث اتوماسیون اداری باید از فدراسیون ها تشکر کنم که همکاری لازم را کردند و فقط یکی دو فدراسیون مسائل کوچکی در این خصوص دارند که امیدواریم رفع گردد تا هماهنگی کامل و اتصال اقتصادی اداری بین ما و آنها باشد. شناسه هیئت های ورزشی باید تا سرانجام سال اقتصادی (سرانجام فروردین) ثبت گردد تا سال آینده کل یاری های واریزی به آنها بر اساس شناسه باشد و همه منابع قابلیت رصد داشته باشد. تاکنون 162 میلیارد تومان به فدراسیون های ورزشی پرداختی داشتیم در حالی که کل تعهدات مان 153 میلیارد بوده و در روزهای باقیمانده سعی می کنیم پنج میلیارد باقیمانده از یاری به هیئت های ورزشی را پرداخت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژاله فرامرزیان: امکان پرداخت به فدراسیون هایی که حسابرسی تعهدی را انجام ندهند، نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاله فرامرزیان: امکان پرداخت به فدراسیون هایی که حسابرسی تعهدی را انجام ندهند، نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید