کارمندان توئیتر برای همواره دورکار شدند

به گزارش وبلاگ سیاست به نقل از تلگراف، تعداد زیادی از 5 هزار کارمند توئیتر می توانند حتی پس از انتها یافتن همه گیری ویروس کرونا و به طور دائم از خانه به فعالیت خود ادامه دهند.

کارمندان توئیتر برای همواره دورکار شدند

توئیتر معتقد است به دلیل شرایط خاص شرکت توانسته کارمندان خود را دورکار کند. همچنین نیروهای انسانی این شرکت طی چندماه گذشته ثابت نموده اند می توانند از راه دور به فعالیت خود ادامه دهند.

تعداد اندکی از کارمندان توئیتر که حضور فیزیکی آنها ضروری است مانند کارمندان بخش نگهداری سرورها همچنان باید در محل کار حاضر شوند.

سخنگوی توئیتر در این باره گفت: اگر کارمندان ما برحسب وظیفه شغلی و شرایط خود بتوانند از خانه به فعالیت خود ادامه دهند و خودشان نیز تمایل داشته باشند، آنها می توانند به طور دائم دورکار شوند. در غیر این صورت دفاتر ما مشتاقانه منتظر آنها است و البته چند اقدام احتیاطی نیز انجام می گردد تا کارمندان هنگام بازگشت احساس ایمنی نمایند.

توئیتر تصمیم بازگشت کارمندان به دفاتر کاری را به عهده خود آنها گذاشته و تمام دفاتر این شرکت به جز تعداد اندکی از آنها تا ماه سپتامبر بازگشایی نخواهند شد.

به گفته سخنگوی این شرکت تا قبل از ماه سپتامبر هیچ گونه سفر کاری انجام نخواهد شد و به غیر از چند مورد استثنا هیچ گونه رویداد حضوری در بقیه 2020 برگزار نخواهد شد. رویدادهای برنامه ریزی شده شرکت برای 2021 میلادی بعداً ارزیابی و آنالیز می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کارمندان توئیتر برای همواره دورکار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان توئیتر برای همواره دورکار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید