کُری هافبک تیم ملی عراق برای ایران، امیدوارم ما و بحرین صعود کنیم

به گزارش وبلاگ سیاست، همام طارق بازیکن تیم ملی فوتبال عراق در گفت وگو با سایت فیفا گفت: هدف ما صعود به جام جهانی است. این چیزی است که ما می خواهیم. عراق کشور بزرگی است و مردمش سزاوار فداکاری ما هستند. ما روی مسابقات انتخابی جام جهانی تمرکز می کنیم.

کُری هافبک تیم ملی عراق برای ایران، امیدوارم ما و بحرین صعود کنیم

وی اضافه نمود: تیم عراق صدرنشین گروه سوم انتخابی جام جهانی است و سه مسابقه با 9 امتیاز پیش رو داریم. هدف ما پیروزی در تمام بازی هاست. می خواهیم به مرحله نهایی صعود کنیم و پس از مدتها غیبت در جام جهانی از سال 1986 مکزیک، در این رقابت ها بازی کنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال عراق که سابقه بازی در تیم استقلال ایران را هم دارد، درباره دیگر تیم های این گروه از جمله بحرین و ایران گفت: بحرین در دو سال گذشته پیشرفت زیادی نموده است و فوتبال زیبایی ارائه می دهد. ما در بازی رفت و برگشت با بحرین مساوی شدیم که این نتیجه عادلانه بود. امیدوارم آنها همراه با ما به مرحله بعد صعود نمایند؛ چرا که نه.

طارق تأکید کرد: ایران هم یکی از گزینه های صعود به جام جهانی است. ملاقات ما با این تیم شبیه به فینال بود. بازی رفت با ایران یک مسابقه قدرتمند و هیجان انگیز بود که کوشش زیادی کردیم و گلِ دقایق پایانی پاداش به بازیکنان ما بود. آن مسابقه یک بازی شش امتیازی بود که در آن پیروز شدیم.

هافبک تیم ملی عراق یادآور شد: می دانیم ایران قبل از بازی با عراق سه مسابقه دارد و تمام کوششش را برای کسب 9 امتیاز انجام می دهد. برای این امر آماده هستیم و می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کُری هافبک تیم ملی عراق برای ایران، امیدوارم ما و بحرین صعود کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کُری هافبک تیم ملی عراق برای ایران، امیدوارم ما و بحرین صعود کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید