اخبار مجلس

آخرین ابزار قانونی جریمه یا توقیف است

سرهنگ جهانی گفت:جریمه یا توقیف، آخرین ابزار قانونی برای اجرای تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است

9 خرداد 1399

اعتبارات دریاچه ارومیه صرف انتقال آب و احیا دریاچه گردد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتباراتی که انتقال آب و احیاء دریاچه ارومیه می گردد باید در این موضوع هزینه گردد و در مسافرت ها و دیگر برنامه ها از بودجه دریاچه استفاده نکنند.

19 فروردین 1399

سرکوب کردن حق مشروع اعتراض با برچسب اقدام علیه امنیت ملی باید اصلاح شود، گسترش برگزاری غیرعلنی بعضی از دادگاه های مهم عملکرد قوه قضاییه را مبهم کرده است

معصوم زاده گفت: سرکوب کردن حق مشروع اعتراض و محکوم کردن معترضین به احکامی خلق الساعه که با پس و پیش کردن عباراتی حول محور اقدام علیه امنیت ملی به ظهور و بروز می رسند از دیگر مطالباتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

3 بهمن 1398

برخی فقط به دنبال بدست آوردن ریاست مجلس یازدهم هستند

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی با بیان اینکه برخی ها در حال ایجاد جریان هایی برای بدست آوردن ریاست مجلس یازدهم هستند، گفت: این احتمال می رود که علی لاریجانی به دلیل انتقادهای جدی اصولگرایان از نحوه مدیریت ایشان در انتخابات مجلس یازدهم شرکت...

28 آذر 1398

آلمان: با تمدید محدودِ مهلت برگزیت مسئله ای نداریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان می گوید برلین با تمدید کوتاه مدت مهلت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موافق است اما به شرط آنکه دلایل سیاسی قانع کننده ای برای طرح این درخواست وجود داشته باشد.

17 آذر 1398

ترامپ: با تحقیقات برای استیضاح همکاری نمی کنم

کاخ سفید در نامه ای خطاب به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و سه تن از رهبران دموکرات کمیته های این مجلس، اظهار کرد با توجه به این که تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ را به عنوان تلاشی برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 می داند با این تحقیقات همکاری...

25 آبان 1398

شکایت مجری برنامه سلام صبح بخیر از علی لاریجانی

مجری برنامه تلویزیونی سلام صبح بخیر از رئیس مجلس به خاطر استفاده از کلمات توهین آمیز خطاب به مجریان این برنامه، به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرد.

12 آبان 1398

پورکاظمی: روسای فدراسیون ها مقصر دوپینگ ورزشکاران نیستند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، در این نشست دکتر سجادی، معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک، خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، گواری، مدیرکل دفتر امور مشترک...

1 آبان 1398

هشدار کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان به عبدالله و غنی به خاطر استفاده از امکانات دولت

همزمان با شروع مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در افغانستان کمیسیون شکایات انتخابات این کشور رهبران حکومت وحدت ملی را به استفاده از امکانات دولتی در رقابت های انتخاباتی متهم کرد.

9 شهریور 1398

رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا: راهبرد آمریکا در ونزوئلا شکست خورده است

رئیس مجلس مؤسسان ونزوئلا در یک کنفرانس خبری در کاراکاس ضمن تأکید بر اینکه مخالفان این کشور دچار تفرقه شده اند، گفت که سیاست های آمریکا برای بی ثبات کردن ونزوئلا شکست خورده است.

9 مرداد 1398

افزایش کرایه تاکسی معطل اعلام نرخ تورم

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: در صورت اعلام نرخ تورم از سوی مرکز آمار، نرخ کرایه های تاکسی از سرانجام فروردین افزایش می یابد.

13 تیر 1398