شوک به وزنه برداری ایران ، المپیک برای رستمی و علی حسینی از دست رفت؟

به گزارش وبلاگ سیاست، کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در صورت مخالفت سوییس، المپیک توکیو را ازدست می دهند.

شوک به وزنه برداری ایران ، المپیک برای رستمی و علی حسینی از دست رفت؟

ایسنا نوشت: کیانوش رستمی پس از اینکه در مسابقات قهرمانی دنیا اوت کرد، به دنبال حضور در مسابقات ایتالیا بود اما با توجه به گذشت زمانِ ارسال لیست اسامی نفرات شرکت کننده، با درخواست رستمی از سوی ایتالیا موافقت نشد. رستمی سپس درخواست حضور در مسابقات سوییس را کرد اما زمان ارسال لیست نفرات برای این مسابقات هم به سرانجام رسیده و احتمال اینکه مورد موافقت قرار گیرد خیلی کم است.

به این ترتیب اگر رستمی در مسابقات سوییس شرکت نکند به این معنی است که در دوره شش ماهه دوم در هیچ مسابقه ای شرکت ننموده و المپیک را ازدست می دهد.

طبق قوانین فدراسیون دنیای که جزییات آن را برای فدراسیون ها ارسال نموده، اگر ورزشکار در مسابقه ای وزنه بزند و اوت گردد آن مسابقه برای ورزشکار محاسبه نمی گردد و حتما باید رکورد مجموع به ثبت برساند.

از طرفی سعید علی حسینی نیز روز گذشته جلسه ای را با علی مرادی داشت و این وزنه بردار درخواست اعزام به مسابقات سوییس را داشت اما برای اعلام اسم او هم دیر شده و بعید است سوییس این وزنه بردار را قبول کند.

به این ترتیب علی حسینی هم اگر در مسابقات سوییس شرکت نکند به این معنی است در شش ماه دوره دوم در هیچ مسابقه ای حاضر نبوده و المپیک را از دست می دهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شوک به وزنه برداری ایران ، المپیک برای رستمی و علی حسینی از دست رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به وزنه برداری ایران ، المپیک برای رستمی و علی حسینی از دست رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید